اجتماعی

اجرای بیش از 24 هزار تن آسفالت در سطح منطقه ۱۷ از ابتدای سال تا کنون

سیفی گفت: در بازه زمانی 4 ماهه ابتدایی سال، در عملیات های عمرانی لکه گیری، بهسازی و روکش آسفالت معابر، بالغ بر 24 هزار تن آسفالت استفاده شده است.

به گزارش ساختمان آنلاین به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۷، رضا سیفی سرپرست شهرداری منطقه، گفت: از آنجا که اجرای عملیات های عمرانی یکی از دغدغه های مهم شهرداری جهت خدمت رسانی هر چه بهتر به شهروندان و در نتیجه سهولت در امر تردد و افزایش رفاه آنها است، از ابتدای سال جاری تاکنون اقدامات و خدمات عمرانی قابل ذکری در سطح محلات منطقه انجام گرفته است.
وی افزود: به همین منظور در بازه زمانی 4 ماهه ابتدایی سال، در عملیات های عمرانی لکه گیری، بهسازی و روکش آسفالت معابر، بالغ بر 24 هزار تن آسفالت استفاده شده است.
سیفی با اشاره به یکی از اقدامات ارزشمند معاونت فنی و عمرانی منطقه، تصریح کرد: یکی از این اقدامات خدمت به مدرسه بود که از اسفندماه سال گذشته با هدف خدمت رسانی به مدارس شروع شد و تا اواخر اردیبهشت ماه ادامه داشت؛ در این طرح حیاط 30 مدرسه منطقه با بیش از 2 هزار تن آسفالت مرمت و بهسازی شدند.
سرپرست شهرداری منطقه افزود: یکی از دیگر از اقدامات مهم، عملیات لکه گیری و مرمت آسفالت معابری بود که نیاز به مرمت موضعی داشتند؛ این عملیات با رویکرد کاهش پیام های 137 و پاسخدهی به معضلات شهروندان به صورت ویژه در دستور کار معاونت فنی و عمرانی منطقه قرار گرفت؛ در پی این موضوع با تلاش واحدهای اجرایی بیش از هزار و 800 نقاط منطقه با حدود هزار و 920 تن آسفالت، مرمت و بهسازی شد.
وی تصریح کرد: با توجه به گستردگی معابر و نیاز به رفع ایرادات، ترمیم و روکش آسفالت بیش از یک صد معبر منطقه در دستور کار معاونت فنی و عمرانی منطقه قرار گرفته که تاکنون ۴۵ معبر با بیش از ۲۰ هزار تن آسفالت در مساحتی حدود ۹۰ هزار و ۶۰۰ متر مربع به صورت مکانیزه و نیمه مکانیزه مرمت و روکش آسفالت شده است.
سیفی خاطرنشان کرد: خیابان های یافت آباد، قدیر قدرتی، سجاد جنوبی، مسجد، رمضانی، بهادر نژاد و فرعی ها، تهمتن و فرعی ها، نعیمی، عارف قزوینی، اخلاقی، اصفهانی، سلگی، خدام حسینی، برزگر فارسیان، سعدی ، جوکار و رمضانی از فرعی های خیابان پاکی و فرعی های خیابان باقری مهم ترین معابر اصلی هستند که مرمت شده اند. طبق برنامه ریزی ها و اولویت های انجام شده، سایر معابری که نیاز به مرمت و بهسازی داشته باشند، به زودی عملیات روکش آسفالت در آنها اجرا می شود.

به این مطلب امتیاز دهید

ساختمان آنلاین

ساختمان آنلاین، جامع ترین و تخصصی ترین سایت در زمینه صنعت ساختمان است. هدف اصلی این سایت اطلاع رسانی کامل و دقیق اخبار و رویدادها، ارائه آموزش های تخصصی و مورد نیاز این حوزه و معرفی برترین استارت آپ های فعال در حوزه های مختلف این صنعت رو به رشد و گسترده در کشور می‌باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا