اجتماعی

آغاز اجرای طرح “کوچه به کوچه خدمت” در 414 کوچه ناحیه دو منطقه 19

شهردار منطقه 19 از عملیات اجرایی طرح ابتکاری "کوچه به کوچه خدمت" در 414 کوچه از چهار محله ناحیه دو در راستای نگهداشت شهر به طور ویژه در معابر فرعی محلات خبر داد.

به گزارش ساختمان آنلاین به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 19، تورج فرهادی با اشاره به اینکه این طرح توسط ناحیه دو و با مشارکت سرای محلات انجام می شود افزود: طرح “کوچه به کوچه خدمت” از روز شنبه تا سه شنبه هر هفته هر روز در یک کوچه از محلات شریعتی شمالی و جنوبی، شکوفه و عبدل آباد و چهارشنبه ها در بوستان های واقع در این ناحیه به منظور بازپیرایی فضای سبز، رفع نواقص احتمالی در ست های ورزشی، مجموعه بازی و… انجام می شود.

به گفته این مسئول اقداماتی نظیر لکه گیری آسفالت، نظافت و رفت و روب،لایروبی انهار،رنگ آمیزی و نظافت مخازن زباله، فعالیت های عمرانی، رفع موانع ترافیکی، ساماندهی معابر با رفع سد معبر، افزایش ایمنی معابر،رفع نوافص روشنایی ها،طعمه گذاری حیوانات موذی،همسطح سازی دریچه ها، زیبا سازی معابر و بازپیرایی بوستان ها و فضای سبز در این طرح اجرایی خواهد شد.

همچنین میز خدمت با ارائه خدمات مشاوره ای، سنجش سلامت و… از دیگر بخش های پیش بینی شده در این طرح هستند.

4.4/5 - (8 امتیاز)

ساختمان آنلاین

ساختمان آنلاین، جامع ترین و تخصصی ترین سایت در زمینه صنعت ساختمان است. هدف اصلی این سایت اطلاع رسانی کامل و دقیق اخبار و رویدادها، ارائه آموزش های تخصصی و مورد نیاز این حوزه و معرفی برترین استارت آپ های فعال در حوزه های مختلف این صنعت رو به رشد و گسترده در کشور می‌باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا