اجتماعی

احداث ۷ میدان و بازار میوه و تره‌بار دیگر در ۲ منطقه تهران

به گزارش ساختمان آنلاین: مدیرعامل سازمان مدیریت میادین میوه و تره‌بار شهرداری تهران، افزود: حسب دستور دکتر زاکانی شهردار محترم تهران مبنی بر ضرورت افزایش سرانه‌های خدماتی به ویژه میادین و بازارهای میوه و تره بار، این امر‌‌ را محقق خواهیم کرد، چراکه توسعه آن سهم بسیار بالایی در افزایش رفاه شهروندان دارد.

وی بیان کرد: قیمت محصولات در میادین و بازارهای ما بسیار پایین‌تر از مراکز فروش سطح شهر است و همین امر کمک خوبی به خانوار‌ می‌کند.

فصاحت بیان کرد: شهردار منطقه ۷ تهران نیز پیگیری‌های خوبی
در این زمینه آغار کرده و سه نقطه را در محلات کم برخوردار منطقه برای احداث میادین و بازارهای میوه وتره بار اختصاص داده است و قرار شد دو مرکز میوه و تره بار در انتهای خیابان سیبویه واقع در ناحیه ۴ و یک مرکز هم در خیابان شهید مدنی واقع در ناحیه ۱ این منطقه احداث شود.

مدیرعامل سازمان مدیریت میادین میوه و تره‌بار شهرداری تهران درباره میادین و بازارهای منطقه ۱۳ نیز بیان کرد: در منطقه ۱۳ نیز قرار است ۴ بازار به ۸ میدان و بازار میوه و تره‌بار این منطقه در آینده نزدیک اضافه شود.

فصاحت بیان کرد: نه تنها در این ۲ منطقه، بلکه در نقاط و مناطق دیگر پایتخت نیز به زودی بازارهایی ساخته می‌شوند و دسترسی به محصولات میوه و تره‌بار بسیار آسان‌تر خواهد شد.

به این مطلب امتیاز دهید

ساختمان آنلاین

ساختمان آنلاین، جامع ترین و تخصصی ترین سایت در زمینه صنعت ساختمان است. هدف اصلی این سایت اطلاع رسانی کامل و دقیق اخبار و رویدادها، ارائه آموزش های تخصصی و مورد نیاز این حوزه و معرفی برترین استارت آپ های فعال در حوزه های مختلف این صنعت رو به رشد و گسترده در کشور می‌باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا