اجتماعی

ضرورت ایجاد تحول در برنامه‌های فرهنگی شهر تهران

به گزارش ساختمان آنلاین:  محمد آخوندی رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر تهران با حضور در سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران با رئیس جدید این سازمان دیدار و گفتگو کرد.
وی در این دیدار گفت: لازم است در برنامه ریزی و اجرای برنامه های فرهنگی – هنری در شهر تهران تحولی اساسی صورت گیرد.
آخوندی ضمن تبریک انتصاب مهرداد باقری به عنوان رئیس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، بر ضرورت بازنگری در برنامه های فرهنگی هنری که برای شهر تهران طراحی می شوند تاکید کرد و بیان داشت: در اجرای برنامه ها می بایست به مقتضیات جدید توجه شود. سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران باید برای خانواده های تهرانی برنامه های ویژه ای طراحی و اجرا نماید.
آخوندی افزود: باید با هم افزایی و تعامل بین سازمان فرهنگی  و هنری و معاونت فرهنگی و اجتماعی شاهد تغییر فضای فرهنگی شهر تهران باشیم و شورای شهر آمادگی هرگونه همکاری در این حوزه را دارد.
رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر تهران همچنین بر ایجاد انضباط و شفافیت بیشتر در این سازمان تاکید و از آمادگی کمیسیون برنامه و بودجه جهت حل مشکلات این سازمان خبر داد.
گفتنی است در این دیدار باقری رئیس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران گزارشی از اقدامات و برنامه های این سازمان در دوره جدید ارائه کرد.
به این مطلب امتیاز دهید

ساختمان آنلاین

ساختمان آنلاین، جامع ترین و تخصصی ترین سایت در زمینه صنعت ساختمان است. هدف اصلی این سایت اطلاع رسانی کامل و دقیق اخبار و رویدادها، ارائه آموزش های تخصصی و مورد نیاز این حوزه و معرفی برترین استارت آپ های فعال در حوزه های مختلف این صنعت رو به رشد و گسترده در کشور می‌باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا