اجتماعی

افتتاح پروژه‌های بنیاد مسکن در دور دوم سفر رییس جمهور به زنجان

رییس بنیاد مسکن با اشاره به اینکه  ۲۰۰۰ واحد مسکونی شهری در طرح نهضت ملی مسکن توسط بنیاد مسکن در استان زنجان آغاز شده که ۱۳۴ واحد آن به بهره برداری رسید گفت: تا خرداد ماه سال آینده مابقذای به مرحله نهایی می رسد.

به گزارش ساختمان آنلاین به نقل از روابط عمومی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، در دوازدهمین مقصد از دور دوم سفرهای استانی رئیس جمهور پروژه های بنیاد مسکن انقلاب اسلامی با حضور مهرداد بذرپاش وزیر راه و شهرسازی و غلامرضا صالحی رییس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی به بهره برداری رسید.

غلامرضا صالحی رییس بنیاد مسکن در مراسمی که به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد، با اشاره به پروژه های آماده بهره برداری گفت: در خصوص نهضت ملی مسکن شهری ۲۰۰۰ واحد را شروع کردیم که ۱۳۴ واحد آن در جمع واحدهایی است که امروز به دستور جنابعالی به بهره برداری خواهد رسید و الباقی پیشرفت ۵۵ درصدی دارد که تا خرداد ماه سال آینده به مرحله نهایی خواهد رسید.

وی با بیان اینکه طی دو سال گذشته ۱۳۰ کیلومتر از معابر روستایی استان زنجان با اعتبار ۳۲۰ میلیارد تومان بهسازی و آسفالت شده افزود: امسال ۱۰۰ میلیارد تومان آسفالت با ۲۲۰ میلیارد تومان اعتبارات ملی و استانی در نظر گرفته شده و حدود ۹۰ کیلومتر از معابر انشاءالله بهسازی و تحویل مردم عزیز استان زنجان خواهد شد.

وی با اشاره به افتتاح ۴۰۰۰ واحد مسکونی روستایی در استان زنجان افزود: در روستای سهره ۴۵۰ واحد مسکونی ساخته شده که به نمایندگی از واحدهای قابل افتتاح استان به صورت نمادین یکی از واحدها با فرمان جنابعالی به بهره برداری خواهد رسید.

به این مطلب امتیاز دهید

ساختمان آنلاین

ساختمان آنلاین، جامع ترین و تخصصی ترین سایت در زمینه صنعت ساختمان است. هدف اصلی این سایت اطلاع رسانی کامل و دقیق اخبار و رویدادها، ارائه آموزش های تخصصی و مورد نیاز این حوزه و معرفی برترین استارت آپ های فعال در حوزه های مختلف این صنعت رو به رشد و گسترده در کشور می‌باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا