اجتماعی

تأمین روشنایی 5 بوستان و ميدان‌ در محله مسعوديه منطقه 15

به گزارش ساختمان آنلاین:  به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 15، محمد صديف گفت: عملیات تأمین روشنایی 5 بوستان و يک ميدان به همت شهرداري ناحيه 6، معاونت های خدمات شهري و محيط زيست و مالي و اقتصاد شهري منطقه و اداره برق تهران انجام شد.
به گفته او؛ اين اقدام با هدف کاهش نقاط بی دفاع شهری، ارتقاي امنيت حضور شهروندان و افزايش رفاه و رضايتمندي آنان بنا به درخواست شهروندان و معتمدين محل، فعالان اجتماعي و بازديد هاي ميداني به اجرا درآمد.
صديف ادامه داد: در اين راستا با نصب کنتور برق در بوستان های کاکتوس، گل گندم، فلسطين تپه، جنگل هاي مقابل بوستان سروناز و ميدان شيرازي؛ روشنايي در ساعات تاريکي به صورت مستمر تامين شد.
این گزارش حاکیست؛ مجموعه مديريت شهري با پي گيري دغدغه و درخواستهاي شهروندان در ديدارهاي چهره به چهره و بازديدهاي ميداني تاحصول نتيجه به صورت شبانه روزي تلاش مي کند تا کيفيت زندگي شهروندان را ارتقاء داده و شاهد رضايتمندي آنان باشيم.

به این مطلب امتیاز دهید

ساختمان آنلاین

ساختمان آنلاین، جامع ترین و تخصصی ترین سایت در زمینه صنعت ساختمان است. هدف اصلی این سایت اطلاع رسانی کامل و دقیق اخبار و رویدادها، ارائه آموزش های تخصصی و مورد نیاز این حوزه و معرفی برترین استارت آپ های فعال در حوزه های مختلف این صنعت رو به رشد و گسترده در کشور می‌باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا