اجتماعی

سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران از جمع‌آوری دستفروشان محوطه تئاتر شهر خبر داد

علیرضا نادعلی سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران در یکصد و شصت و یکمین جلسه شورا با بیان اینکه در عید غدیر تجمعات مختلفی برگزار شد، اظهار کرد: جشنواره آرمان در ورزشگاه ۱۲ هزار نفری آزادی توسط سازمان ورزش برگزار شد و برنامه دیگری سازمان خدمات اجتماعی نزدیک ۷ هزار کودک کار به همراه خانواده‌های این عزیزان و در برخی از گروه‌ها با حضور ایتام برگزار شد که اقدام حساب شده ای بود و تشکر می کنم که از این اعیاد استفاده درستی می شود.

به گزارش ساختمان آنلاین، در جشن ۱۰ کیلومتری نیز عیوبی که سال گذشته بود برطرف شد و بیش از همیشه حضور مردم و برپایی موکب ها بسترسازی شد که جای تقدیر از همه عزیزان در شهرداری تهران و سایر سازمان‌ها مانند سازمان تبلیغات اسلامی؛ قرارگاه قرب؛ سازمان صدا وسیما دارد که شبانه روز برای جشن ۱۰ کلیومتری عید غدیر فعالیت داشتند.

وی با اشاره به ساماندهی محوطه چهاراه ولیعصر (عج)، خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه موضوع ساماندهی چهارراه ولیعصر (عج) خواسته تمامی اعضای شورای اسلامی شهر تهران و با وجود سختی هایی که وجود داشت، با همکاری شهرداری منطقه ۶ و ۱۱ و شرکت های ساماندهی مشاغل و شهربان و حریم بان، هفته گذشته جمع آوری دست فروشان کاملاً انجام شد که به دنبال آن موجی از رضایت‌های مردمی و هنرمندان ایجاد شد.

نادعلی با بیان اینکه باید شرایط مناسبی برای امرار معاش دست فروشان فراهم کرد، یادآور شد: این هم باید در نظر بگیریم که اگر کسی بخواهد دست فروشی کند؛ زمین به اندازه کافی برای جایگزینی نداریم و نباید حقوق عمومی را نیز زیر پا گذاشت.

به این مطلب امتیاز دهید

ساختمان آنلاین

ساختمان آنلاین، جامع ترین و تخصصی ترین سایت در زمینه صنعت ساختمان است. هدف اصلی این سایت اطلاع رسانی کامل و دقیق اخبار و رویدادها، ارائه آموزش های تخصصی و مورد نیاز این حوزه و معرفی برترین استارت آپ های فعال در حوزه های مختلف این صنعت رو به رشد و گسترده در کشور می‌باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا