اجتماعی

ثمسکن ۳۳ ساله شد

به گزارش روابط عمومی شرکت گروه سرمایه‌گذاری مسکن (سهامی عام)، سه شنبه مورخ ۱۴۰۲.۰۳.۰۵ سالن جلسات شرکت با حضور جمعی از مدیران ارشد و کارمندان، میزبان آیین گرامیداشت سی و سومین سالروز تاسیس شرکت بوده است.

به گزارش ساختمان آنلاین، سی و سه سال از عمر شرکت گروه سرمایه گذاری مسکن می گذرد، در این سال‌ها مدیران و کارمندان ستادی و اجرایی بسیاری با این برند همکاری داشته اند و خاطرات تلخ و شیرینی را به یادگار گذاشته اند. برندی که در هر شهری از میهن عزیزمان ایران شروع به ساخت و ساز کرده است؛ اثری بی مانند خلق کرده و چشم هر بیننده ای را به خود خیره کرده است.

اکنون در آستانه سی و سومین سالگرد تاسیس شرکت، مدیرعامل محترم شرکت، جناب آقای دکتر جواهری، در بیانات ارزشمند خود خاطر نشان کردند که این خانواده بزرگ با همدلی و همکاری سه دهه را پشت سر گذاشته اند و تجربیات بسیاری را کسب کرده اند؛ با آموزش صحیح می‌توان از ظرفیت های بالقوه استفاده کرد و آنها را در مسیر نیل به اهداف شرکت؛ که همان سود سازی برای تمام ذی نفعان خورد و کلان است؛ حرکت داد.

ایشان همچنین در ادامه سخنان خود ضمن تبریک مجدد روز معماری این نکته را ضمیمه فرمودند که با کنار گذاشتن حاشیه ها می توان فضای دوستی و محبت را در کار اشاعه داد.

در ادامه این مراسم عضو محترم هیئت مدیره بانک مسکن، جناب آقای دکتر عسگرپور نیز در خصوص موفقیت های این شرکت سخن به میان آوردند و به عنوان نماینده بانک مسکن، که از دیرباز به صورت تخصصی استراتژی های حوزه ساخت مسکن را مدیریت کرده اند، خاطر نشان فرمودند که این بانک همه جانبه از شرکت گروه سرمایه گذاری مسکن حمایت خواهند کرد و در همه حال به این اصل پایبند بوده و خواهند بود.

اختتامیه این مراسم نیز با برش نمادین کیک سی و سومین سالگرد تاسیس این شرکت توسط مدیرعامل محترم، عضو محترم هیئت مدیره بانک مسکن و جمعی از معاونین برگزارشد.

4/5 - (2 امتیاز)

ساختمان آنلاین

ساختمان آنلاین، جامع ترین و تخصصی ترین سایت در زمینه صنعت ساختمان است. هدف اصلی این سایت اطلاع رسانی کامل و دقیق اخبار و رویدادها، ارائه آموزش های تخصصی و مورد نیاز این حوزه و معرفی برترین استارت آپ های فعال در حوزه های مختلف این صنعت رو به رشد و گسترده در کشور می‌باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا