اجتماعی

۹٠ درصد موضوع حجاب ایجابی است

علیرضا نادعلی در یکصد و چهل و دومین جلسه شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه کشف حجاب مقاومت آگاهانه و خرابکارانه توسط عده ای فریب خورده است، اظهار کرد: ممکن است بسیاری از این افراد اهل اشک باشند اما فریب خورده اند؛ ۹۰ درصد موضوع حجاب، ایجابی و ۱۰ درصد سلبی است.

به گزارش ساختمان آنلاین، سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه معاون فرهنگی مترو و معاون فرهنگی شهرداری تهران روز گذشته گزارشات خود را ارائه دادند، خاطرنشان کرد: اتفاقات خوبی در جریان است اما به دلیل حساسیت در مترو، باید دقت بیشتری شود؛ همکارانی که در تلاش هستند باید ایده های دغدغه مندان این حوزه را با آغوش باز بپذیرند.

وی تأکید کرد: این اشتباه است که بدون طرح در زمینه حجاب وارد شویم و حتما باید طرحی در این خصوص داشته باشیم؛ اینکه در چنین درگیری هایی در صحنه حاضر نشوند باعث سرشکستگی است و باید رسیدگی فوری در مترو انجام می شد. شرکت مترو گزارش خود را در این زمینه آماده و به شورا ارسال کند.

به این مطلب امتیاز دهید

ساختمان آنلاین

ساختمان آنلاین، جامع ترین و تخصصی ترین سایت در زمینه صنعت ساختمان است. هدف اصلی این سایت اطلاع رسانی کامل و دقیق اخبار و رویدادها، ارائه آموزش های تخصصی و مورد نیاز این حوزه و معرفی برترین استارت آپ های فعال در حوزه های مختلف این صنعت رو به رشد و گسترده در کشور می‌باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا