اجتماعی

اجرای 28 رأی تمهیدات برای اصناف خدمات خودرویی در منطقه ۱۹

شهردار منطقه ۱۹ از اجرای رأی تمهیدات برای اصناف خدمات خودرویی آلاینده زیست محیطی طی سه ماهه نخست سال در راستای ساماندهی آن ها در ناحیه دو خبر داد.

به گزارش ساختمان آنلاین به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۹، تورج فرهادی با بیان اینکه واحدهای صنفی مزاحم و آلاینده به دلایلی همچون آلودگی های صوتی، آب و هوا باعث تخریب محیط زیست می شوند خاطرنشان کرد: در همین راستا طی بازدید های میدانی کارشناسان اداره ساماندهی صنایع و مشاغل این منطقه رأی اجرای تمهیدات برای 28 صنف خدمات خودرویی ناحیه دو صادره شده که در صورت عدم اجرای تمهیدات رأی تعطیلی اجرا می شود.

او در خصوص پلمپ و تعطیلی اصناف در معابر که نارضایتی شهروندان را در پی داشت افزود: در همین راستا اصنافی چون خدمات خودرویی، کارواش، آهنگری و… پس از در یافت رأی پلمپ توسط خود ذینفع تعطیل شد.

ضمن اینکه دو خدمات خودرویی در ناحیه دو پس از صدور چندین نوبت اخطار و عدم رفع سد معبر از سوی مالک، پرونده برای این واحد تشکیل و براساس بند ۲۰ ماده ۵۵ قانون شهرداری‌ها رأی تمهیدات صادر خواهد شد.

به گفته این مسئول 7 روز بازار در نواحی یک، دو و سه فعال هستند که از این تعداد دو روز بازار خلازیر و شهید احسانی به صورت هر روز و مابقی در روزهای مشخص شده به شهروندان خدمات ارائه می دهند.

به این مطلب امتیاز دهید

ساختمان آنلاین

ساختمان آنلاین، جامع ترین و تخصصی ترین سایت در زمینه صنعت ساختمان است. هدف اصلی این سایت اطلاع رسانی کامل و دقیق اخبار و رویدادها، ارائه آموزش های تخصصی و مورد نیاز این حوزه و معرفی برترین استارت آپ های فعال در حوزه های مختلف این صنعت رو به رشد و گسترده در کشور می‌باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا