اجتماعی

آماده‌باش عوامل خدمات شهری منطقه 17 در پی بارش نزولات آسمانی

به گزارش ساختمان آنلاین به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 17، ابراهیم کوه نژاد معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه گفت: با توجه به فصل زمستان و نزول بارش های جوی اعم از برف و باران، طی روزهای گذشته انهار و کانال های سطح منطقه از وجود هر گونه رسوبات و آلودگی لایروبی و پاکسازی شدند.
کوه نژاد افزود: عوامل اجرایی و خدماتی شهرداری منطقه 17 به صورت شبانه روزی در حالت آماده باش کامل هستند تا از بروز هر گونه آب گرفتگی، آب ماندگی و یخ زدگی در ایام پیش رو جلوگیری کنند.
معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه اظهار کرد: طی هفته های گذشته، تعداد 15 ایستگاه برف روبی در معابر اصلی منطقه مستقر شده اند و کیسه های ماسه و شن در این ایستگاه ها دپو شده است تا در صورت بارش برف و جلوگیری از یخ زدگی از آنها استفاده شود.
وی گفت: علاوه بر این، تعداد 7 خودروی خاور، یک دستگاه نمک پاش، یک دستگاه بابکت و یک دستگاه بیل بکهو پیش بینی شده است تا در مواقع لازم به سرعت از آنها استفاده شود تا از بروز حوادث ناشی از بارش های جوی جلوگیری شود.
گفتنی است شهروندان محترم منطقه می توانند در صورت مشاهده هر گونه آبگرفتگی  یا آب ماندگی با سامانه 137 تماس بگیرند تا در اسرع وقت نسبت به رفع مشکل اقدام شود.
به این مطلب امتیاز دهید

ساختمان آنلاین

ساختمان آنلاین، جامع ترین و تخصصی ترین سایت در زمینه صنعت ساختمان است. هدف اصلی این سایت اطلاع رسانی کامل و دقیق اخبار و رویدادها، ارائه آموزش های تخصصی و مورد نیاز این حوزه و معرفی برترین استارت آپ های فعال در حوزه های مختلف این صنعت رو به رشد و گسترده در کشور می‌باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا