اجتماعی

اعزام ۵۰۰ نفر از نیروهای خدمات شهری به شهر نجف/ اجرای پویش «سلام فرمانده» در شهرهای مذهبی

به گزارش ساختمان آنلاین:  علیرضا نادعلی سخنگو‌ و نایب رییس کمیسیون شورای اسلامی شهرتهران که به منظور نظارت بر عملکرد موکب های شهرداری تهران در شهر نجف عراق حضور پیدا کرده است با نیروهای اعزامی خدمات شهری شهرداری تهران که در این شهر مشغول خدمت رسانی هستند  دیدار و گفت و گو کرد.
بر اساس این گزارش علیرضا نادعلی سخنگو‌ و نایب رییس کمیسیون شورای اسلامی شهر تهران در ادامه اظهار کرد: نیروهای خدمات شهری شهرداری‌تهران که به شهر نجف اعزام شدند شبانه روزی مشغول خدمت رسانی به زائران هستند.
وی با اشاره به تعداد نیروهای اعزامی به شهر نجف گفت: تعداد این نیروها نزدیک ۵۰۰ نفر است و از مناطق مختلف شهرداری تهران به شهر نجف اعزام شدند تا توفیق خدمت به زائران امیر المومنین (ع) را داشته باشند.
نادعلی با اشاره به مکان اسکان نیروهای خدمات شهری اعزامی به شهر نجف گفت: از هفته گذشته تمامی نیروهای خدمات شهری که به شهر نجف اعزام شدند در سوله ای نزدیک حرم مطهر امیر المومین (ع) ساکن شدندو تا بعد از روز «اربعین» نیز در شهر نجف به زائران خدمت رسانی خواهند کرد.
این سوله در نزدیکی حرم واقع شده است و ۵۰۰ نفر از همکارانم در شهرداری تهران از یک هفته گذشته به این محل آمدند و حدود تا بعد از روز اربعین در این شهر حضور پیدا خواهند کرد
وی در ادامه گفت: همچنین بخشی از نیروهای شهرداری تهران به کشور عراق اعزام شدند تا پویش های فرهنگی «سلام فرمانده» ودیگر فعالیت های فرهنگی را در شهر نجف و سایر شهرهای مذهبی اجرا کنند.
5/5 - (1 امتیاز)

ساختمان آنلاین

ساختمان آنلاین، جامع ترین و تخصصی ترین سایت در زمینه صنعت ساختمان است. هدف اصلی این سایت اطلاع رسانی کامل و دقیق اخبار و رویدادها، ارائه آموزش های تخصصی و مورد نیاز این حوزه و معرفی برترین استارت آپ های فعال در حوزه های مختلف این صنعت رو به رشد و گسترده در کشور می‌باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا