اجتماعی

اختتامیه سی و سومین سالگرد افتتاحیه شرکت گروه سرمایه‌گذاری مسکن

به گزارش روابط عمومی شرکت گروه سرمایه گذاری مسکن (سهامی عام) در آستانه برگزاری مراسم سی و سومین سالروز تاسیس شرکت، در روز پنجشنبه مورخ 1402.02.07 با حضور مدیران ارشد بانک مسکن، گروه مالی بانک مسکن، شرکت گروه سرمایه‌گذاری مسکن و همچنین مدیران عامل شرکت های تابعه به میزبانی شرکت سرمایه گذاری مسکن شمال غرب (سهامی عام) جلسه اختتامیه هم اندیشی مدیران برگزار شد.

به گزارش ساختمان آنلاین، در مراسم اختتامیه سی و سومین سالروز تاسیس شرکت، شرکت سرمایه‌گذاری مسکن شمال غرب (سهامی عام) با دعوت از مدیرعامل محترم گروه دیبا، در خصوص فناوری های نوین ساخت در کشورهای پیشرفته دنیا مدیران شرکت های تابعه گفتگو کردند. در ادامه این گفتگوها، هر یک از مدیران عامل شرکت های تابعه در خصوص اهمیت استفاده از فناوری های نوین و ایده های نو ای که می تواند در آینده به زندگی در کلانشهرهای در حال توسعه تطبیق پیدا کرد بحث و گفتگو کردند. مدیرعامل محترم گروه دیبا در سخنان خود به این نکته اشاره کردند که : “زیرساخت، مهمتر از معماری است.” در ادامه برنامه مدیرعامل محترم گروه سرمایه گذاری مسکن، دکتر جواهری بیان کردند که : “استراتژی ما همپوشانی سودآوری، تولید انبوه و نوآوری در ساخت است تا بتوان به کمک آن همیشه سبد محصولات خود را متنوع، در دسترس و به روز نگه داشت تا ذی نفعان و سهامداران از بابت سرمایه خود مطمئن باشند و سود کنند.” شش نکته مهم در شرکت های ساختمانی، مطلبی دیگری بود که در طول این مراسم به عنوان یک استراتژی مهم و قابل استناد به آن اشاره شد که به شرح ذیل است:

  • تحویل به موقع پروژه
  • بهبود عملکرد در طول داره ساخت
  • پایداری در سازه های ساخته شده
  • توجه به استحکام در برابر بلایای طبیعی
  • انعطاف پذیری، زندگی پذیری و بهبود رفاه کاربران

در آخر نیز با اهدای لوح های یادبود از این مراسم، سی و سومین سالگرد تاسیس شرکت گروه سرمایه گذاری مسکن (سهامی عام) خاتمه یافت.

به این مطلب امتیاز دهید

ساختمان آنلاین

ساختمان آنلاین، جامع ترین و تخصصی ترین سایت در زمینه صنعت ساختمان است. هدف اصلی این سایت اطلاع رسانی کامل و دقیق اخبار و رویدادها، ارائه آموزش های تخصصی و مورد نیاز این حوزه و معرفی برترین استارت آپ های فعال در حوزه های مختلف این صنعت رو به رشد و گسترده در کشور می‌باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا