اجتماعی

بهسازی 136 هزار مترمربع از معابر جنوب شرق تهران

به گزارش ساختمان آنلاین:  به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 15، علي روحاني افزود: اجراي بهسازي آسفالت معابر به صورت ( لکه گیری – نوار حفاری – روکش دستی ) و روکش ماشینی با هدف دستیابی به استانداردهای قابل قبول معابر و نگهداشت شهر طي ده ماه گذشته با جدیت انجام شد.
او با اشاره به اینکه نگهداشت معابر شهر از نظر ایجاد سهولت در تردد عابرین و وسایل نقلیه از اولویتهای حوزه فنی و عمران منطقه است، خاطر نشان کرد: لکه گیری و روکش آسفالت معابر با هدف تسهیل در تردد وسایل نقلیه و ارتقاء کیفیت رو سازی آسفالت و همچنين اصلاح شیب بندی معبر به منظور هدایت آبهای سطحی و بهبود منظر شهری منطقه به اجرا درآمد.
روحاني افزود: در اين راستا بيش از 20 هزار تن آسفالت پخش شد و معابر نواحي هفتگانه با بهره گيري از 24659 مترمربع آسفالت دستي و 111465 مترمربع آسفالت ماشيني بهسازي شد.
او اضافه کرد: اين عمليات در سطح محدوده معابر منطقه با اولویت بازديد ميداني، نظرشورایاران، گزارشات مردمی در سامانه 137پلاس و کارشناسی نواحی انجام شده است.
معاون فني و عمران منطقه به ساير اقدامات انجام شده اشاره کرد و يادآور شد: 5641 مترطول تک جدول، 9023 مترطول کانیو، 2607 مترطول نهر، 10135 مترمربع پياده روسازي، 445 مورد مرمت و همسطح سازی دریچه و تعويض 142 عدد دريچه در نواحي هفتگانه ازجمله اين اقدامات طي اين مدت است.

به این مطلب امتیاز دهید

ساختمان آنلاین

ساختمان آنلاین، جامع ترین و تخصصی ترین سایت در زمینه صنعت ساختمان است. هدف اصلی این سایت اطلاع رسانی کامل و دقیق اخبار و رویدادها، ارائه آموزش های تخصصی و مورد نیاز این حوزه و معرفی برترین استارت آپ های فعال در حوزه های مختلف این صنعت رو به رشد و گسترده در کشور می‌باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا