اجتماعی

آغاز فعالیت کارگروه های تخصصی شهرداران مناطق برای پیگیری موضوعات ستادی

نشست هم اندیشی عباس شعبانی معاون هماهنگی و امور مناطق شهرداری تهران جهت بررسی چالش ها و مشکلات پیرامون پروژه های در حال انجام و پروژه های غیر فعال مناطق به میزبانی معاونت هماهنگی و امور مناطق برگزار گردید.

به گزارش ساختمان آنلاین به نقل از روابط عمومی معاونت هماهنگی امور مناطق عباس شعبانی داشتن تعامل حداکثری،اولویت قرار دادن موضوعات کاری،همه جانبه بودن تصمیمات اتخاذ شده و برنامه ریزی جهت رسیدن به اهداف عملکردی ماهانه و اولویت قرار دادن موضوعات نقدینگی را محور عملکردی شهرداران در مناطق 22 گانه در سال 1402 خواند.

شعبانی در ادامه تأکید کرد؛ پس از احکام صادر شده در مناطق جلسات بررسی و نظارت راهبردی تشکیل و با جدیت دنبال شود که این امر در نهایت به ارتقاء موضوعات نگهداشت شهر و پیشرفت فیزیکی پروژه ها خصوصاً پروژه های توسعه ی محله ای طرح “من شهردارم” خواهد انجامید.

معاون شهردار تهران تأکید کرد؛ مسئله مربوط به آب با توجه به بحران خشکسالی های اخیر از موضوعات جدی و قابل برنامه ریزی در شهرداری تهران است که باید بصورت محوری به آن پرداخته شود.وی در ادامه افزود:تشکیل و آغاز بکار کارگروه های تخصصی شهرداران مناطق 22 گانه راهگشای بزرگی برای حل و پیگیری موضوعات ستادی و تصمیم گیری های کلان در شهرداری تهران می باشد و رصد و پیگیری به موقع برنامه ها و پیشنهادات کارگروه ها در دستور کار معاونت هماهنگی و امور مناطق قرار دارد.

سید مرتضی روحانی نماینده کارگروه تخصصی معاونت خدمات شهری و محیط زیست به بیان مشکلات چالش ها و پیشنهادات مربوط به امور این معاونت در مناطق 22 گانه پرداخت و تصریح کرد؛ با پیگیری های صورت گرفته در زمینه مباحث مالی پیمانکاران شاهد تحولی بزرگ جهت خدمت رساتی بیشتر به شهروندان در این حوزه خواهیم بود.

در ادامه نشست فوق محمد امیر آبادی مدیرکل  دفتر پایش و ارزیابی عملکرد شهرداری تهران و آقایان  مهدی شریفیان و سید محمد فیاض با ارائه گزارشی اجمالی به بررسی عملکرد مناطق در حوزه های درآمدی و پروژه های طرح “من شهردارم” بر اساس اطلاعات خروجی از سامانه دفتر پایش  برنامه، كنترل پروژه و ارزیابی عملكرد پرداختند و در پایان شهرداران مناطق 21،15،4،1،2 و 18 موضوعات و چالش های پیش رو در ارتقاء فرآیند های مناطق در ارزیابی های مذکور را مطرح کردند.

در پایان احکام شهرداران ابقاء شده در مناطق 21،19،18،15،13،11،10،9،8،7،5،4،3،2،1 با امضاء علیرضا زاکانی شهردار تهران توسط عباس شعبانی معاون هماهنگی و امور مناطق ابلاغ گردید.

به این مطلب امتیاز دهید

ساختمان آنلاین

ساختمان آنلاین، جامع ترین و تخصصی ترین سایت در زمینه صنعت ساختمان است. هدف اصلی این سایت اطلاع رسانی کامل و دقیق اخبار و رویدادها، ارائه آموزش های تخصصی و مورد نیاز این حوزه و معرفی برترین استارت آپ های فعال در حوزه های مختلف این صنعت رو به رشد و گسترده در کشور می‌باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا