اجتماعی

قهرمانان کشور در مسابقات بین المللی ورزشی، مورد تجلیل شهردار منطقه ۱۸ قرار گرفتند

به گزارش ساختمان آنلاین: و به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۸، محمد جواد خسروی طی نشستی صمیمانه به پاس تجلیل از برخی از قهرمانان المپیک، پارالمپیک، جهانی، آسیایی و ملی در رشته های مختلف ورزشی که ساکن و یا شاغل در منطقه ۱۸ می‌باشند، گفت: این منطقه دارای ظرفیت های بسیاری در زمینه ورزش است که باعث شده استعدادها و قهرمانان بسیاری را به کشور عزیزمان معرفی نماید.
خسروی افزود: با توجه به آمارها و رصد وضعیت ورزشی منطقه، ورزش کشتی از محبوبیت بیشتری در این میان شهروندان و ساکنین برخوردار است و به همین منظور جهت ارتقاء سطح کیفی و بسترسازی زیرساخت های این ورزش قهرمانی، خانه کشتی شهید برادران قربانی دستجردی را احیا و در اختیار علاقه مندان به این ورزش کهن قرار داده ایم و امید دارم با ایجاد فضاهای جدیدتر، منطقه ۱۸ قطب ورزش کشتی در تهران شود.
وی با بیان اینکه باید از ورزش های همگانی نیز حمایت کنیم ادامه داد: سرانه ی ورزشی منطقه باید به نحوی ارتقاء یابد تا بتوانیم از تمامی ورزش ها در حد امکان حمایت کرده و با شناسایی استعدادها و پتانسیل بالقوه ی موجود در علاقه مندان به رشته های ورزشی، گام بلندی در جهت ورزش قهرمانی کشور برداریم.
در پایان این مراسم از قهرمانان حاضر در جلسه تقدیر و تجلیل به عمل آمد

به این مطلب امتیاز دهید

ساختمان آنلاین

ساختمان آنلاین، جامع ترین و تخصصی ترین سایت در زمینه صنعت ساختمان است. هدف اصلی این سایت اطلاع رسانی کامل و دقیق اخبار و رویدادها، ارائه آموزش های تخصصی و مورد نیاز این حوزه و معرفی برترین استارت آپ های فعال در حوزه های مختلف این صنعت رو به رشد و گسترده در کشور می‌باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا