اجتماعی

اخذ مطالبات حوزه شهرسازی نهایی می‌شود

به گزارش ساختمان آنلاین به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شورای شهر تهران؛ علیرضا نادعلی عضو و سخنگوی شورای شهر تهران در تشریح دستور کار یکصدو سومین صحن شورا اعلام کرد: فردا (یکشنبه 15 آبانماه 1401) صحن علنی با 17 دستور جلسه آغاز به کار خواهد کرد که دستور نخست به ادامه بررسی لایحه “اصلاح مصوبه نحوه اخذ مطالبات شهرسازی شهرداری تهران” اختصاص دارد که بخشی از آن در جلسه پیشین شورا مورد بحث اعضا قرار گرفت و تصمیم نهایی در این موضوع اتخاذ خواهد شد.
وی ادامه بررسی طرح ” اصلاحیه مصوبه ساماندهی فرآیند حمایت از ناشران، موزعین و کتابفروشان” را بعنوان دستور دوم صحن برشمرد و گفت: در این راستا مقرر شده تا دو کمیسیون فرهنگی واجتماعی – شهرسازی و معماری در این خصوص گزارش مشترک را در صحن قرائت کنند.
سخنگوی شورای شهر تهران با اشاره به تصمیمات اخیر اتخاذ شده در جلسه کمیسیون نامگذاری  و تغییر نام معابر اظهار داشت: مقرر شده تا در جلسه روز یکشنبه شورای شهر تهران “پانزدهمین صورتجلسه کمیسیون نامگذاری و تغییر نام اماکن و معابر عمومی شهر تهران” مورد بررسی اعضا قرار گرفته و موارد آن به تصویب صحن برسد.
نادعلی در تشریح دستور جلسه  چهارم تا شانردهم  شورا نیز اظهار کرد: با توجه به ضرورت تعیین تکلیف باغات تهران در این جلسه 14 دستور به موضوع باغات تعلق یافته است که طبق برنامه مدون صحن مقرر شده تا 23 پرونده پلاک ثبتی مورد بررسی قرار گیرد.
به این مطلب امتیاز دهید

ساختمان آنلاین

ساختمان آنلاین، جامع ترین و تخصصی ترین سایت در زمینه صنعت ساختمان است. هدف اصلی این سایت اطلاع رسانی کامل و دقیق اخبار و رویدادها، ارائه آموزش های تخصصی و مورد نیاز این حوزه و معرفی برترین استارت آپ های فعال در حوزه های مختلف این صنعت رو به رشد و گسترده در کشور می‌باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا