اجتماعی

اجرای برنامه‌های آموزشی و فراغتی برای شهروندان منطقه 15

به گزارش ساختمان آنلاین: محمد حسن رجبي گفت: طرح اوقات فراغت شامل برنامه های آموزشی و تفریحی با هدف افزايش نشاط اجتماعی و غني سازی اوقات فراغت شهروندان، بالا بردن سطح آگاهی شهروندان خصوصا دانش آموزان در مسائل ترافيکی، حقوق و تکليف شهروندی، زيست محيطی و ايمنی و مديريت بحران..، ارائه آموزش های هدفمند در راستای تغيير و ارتقای سبک زندگی شهروندان تهرانی و ارتقای سطح فرهنگ آپارتمان نشينی با محوريت آموزش های شهروندی، احترام به حريم خصوصی و مشارکت و همسايگی با همکاري آموزش و پرورش منطقه در سطح مدارس، خانه های کودک، سرای محلات و سطح منطقه در حال برگزاري است.

به گفته او؛ اين طرح در 9 مدرسه شامل 7 مدرسه پايگاه تابستانه اوقات فراغت و 2 مدرسه اتحاديه دانش آموزي دخترانه و پسرانه مقاطع ابتدايي و متوسطه اول و دوم، سرای محلات، مساجد، کانون های دانش آموزی و … تا پايان تابستان برپا است.

رجبي در ادامه به تشريح عنوان برنامه های آموزشی و فراغتي اشاره کرد و گفت: برنامه « تئاتر شهر» شامل برگزاري نمایش در ۸موضوع مختلف نظيرآداب شهروندی، سبک زندگی ایرانی اسلامی و … در9 مدرسه پایگاه اوقات فراغت منطقه انجام شد.

معاون اجتماعي و فرهنگي منطقه اضافه کرد: برگزاری کارگاه ها و دوره های آموزشی، برپايي اردوهای دانش آموزی با عنوان یخ در بهشت و اعزام دانش آموزان به اردوهای مذهبی، فرهنگی، علمی، آموزشی و …، برگزاری لیگ های ورزشی در مدارس متوسطه، برپايي کارگاه آموزشی با عنوان شهروند متعالی،اجراي مسابقه عکاسی با عنوان قاب داغ تابستان، تشکیل هیئت های مذهبی دانش آموزی ویژه ماه محرم با عنوان «مکتب حسین»، توزیع اقلام سلامت محور در مدارس پایگاه اوقات فراغت، برگزاری مسابقه کتابخوانی با عنوان “با هم بخوانیم”، برگزاری همایش بزرگ آموزشی و برگزاری گذر کودکی از ساير برنامه هاي اوقات فراغت است.

به این مطلب امتیاز دهید

ساختمان آنلاین

ساختمان آنلاین، جامع ترین و تخصصی ترین سایت در زمینه صنعت ساختمان است. هدف اصلی این سایت اطلاع رسانی کامل و دقیق اخبار و رویدادها، ارائه آموزش های تخصصی و مورد نیاز این حوزه و معرفی برترین استارت آپ های فعال در حوزه های مختلف این صنعت رو به رشد و گسترده در کشور می‌باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا