اجتماعی

شهر آفتاب آماده نیست

به گزارش ساختمان آنلاین: احمد صادقی در واکنش به برگزاری نمایشگاه های پر مخاطب در شهر تهران و نامه نگاری با ریاست محترم جمهور گفت: نامه نگاری به ریاست محترم جمهور کفایت نمی کند چرا که دولتی ها نمی خواهند گوش کنند و اگر می خواستند دستورات قبلی را اجرا می کردند.

صادقی افزود: یکی از اختیارات ریاست شورا این است که افرادی که از مصوبات شورا تمکین نمی کنند می توان از آنها شکایت کیفری و حقوقی کرد و ورود دستگاه قضا به این موضوع خالی از لطف نیست.

صادقی همچنین افزود: نکته دوم، بحث آمادگی نمایشگاه بین المللی شهر آفتاب برای برگزاری نمایشگاه های پر مخاطب است ، واقعا اگر بخواهند نمایشگاه ها را در این فضا برگزار کنند آیا آمادگی این ظرفیت وجود دارد، این موضوع باید بررسی شود. اطلاعاتی که من دارم نشان می دهد متاسفانه آمادگی و ظرفیت خیلی از کارها در شهر آفتاب وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید

ساختمان آنلاین

ساختمان آنلاین، جامع ترین و تخصصی ترین سایت در زمینه صنعت ساختمان است. هدف اصلی این سایت اطلاع رسانی کامل و دقیق اخبار و رویدادها، ارائه آموزش های تخصصی و مورد نیاز این حوزه و معرفی برترین استارت آپ های فعال در حوزه های مختلف این صنعت رو به رشد و گسترده در کشور می‌باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا