اجتماعی

خبر خوب برای حمل و نقل و شهر پاک

معاون مالی و اقتصاد شهری شهرداری تهران، با اشاره به همکاری مشترک شهرداری تهران با بانک تجارت، از توسعه حمل و نقل عمومی و ورود ناوگان برقی به چرخه جابجایی درون شهری خبر داد.

به گزارش ساختمان آنلاین به نقل از روابط عمومی معاونت مالی و اقتصادشهری، لطف ا…فروزنده ضمن تبیین سیاست ها و اقدامات تاثیر گذار صورت گرفته در این دوره از مدیریت شهری به منظور تکمیل پروژه ها و توسعه حمل و نقل گفت: همکاری مشترک با بانک تجارت، فصل جدیدی را در تبادلات مالی خواهد گشود که ثمره استراتژیک آن توسعه حمل و نقل عمومی برقی و تکمیل ابر پروژه های شهری خواهد بود.

وی ارتقاء خدمات به همشهریان عزیز را امری مهم و ارزشمند ارزیابی کرد و گفت: هوای پاک نعمت ارزشمندی است که باید برای حفظ آن در لبه تکنولوژی حرکت کنیم؛ ورود ناوگان برقی به چرخه جابجایی درون شهری می تواند در بهبود هوای تهران، تاثیر به سزایی داشته باشد.

اخلاقی مدیر عامل بانک تجارت در این جلسه با اشاره به سابقه چند دهه همکاری بانک تجارت با مجموعه شهرداری تهران گفت: ارتقای تعامل بانک تجارت و شهرداری تهران امروز در زیر ساخت های مهم پایتخت مشهود است و مردم از ثمره ی این همکاری ها بهره مند هستند.

به این مطلب امتیاز دهید

ساختمان آنلاین

ساختمان آنلاین، جامع ترین و تخصصی ترین سایت در زمینه صنعت ساختمان است. هدف اصلی این سایت اطلاع رسانی کامل و دقیق اخبار و رویدادها، ارائه آموزش های تخصصی و مورد نیاز این حوزه و معرفی برترین استارت آپ های فعال در حوزه های مختلف این صنعت رو به رشد و گسترده در کشور می‌باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا