اجتماعی

با حکم زاکانی؛ دبير شورای ساماندهی، توسعه و گسترش مساجد شهر تهران منصوب شد

به گزارش ساختمان آنلاین: علیرضا زاکانی با صدور حکمی، مجید غفوری روزبهانی را به عنوان “دستيار خود و دبير شوراي ساماندهي، توسعه و گسترش مساجد شهر تهران” منصوب کرد.
در متن این حکم آمده است:
جناب آقاي مجید غفوری روزبهانی
در راستاي مصوبه «چگونگي مشاركت شهرداري تهران در ساماندهي وضعيت مساجد در شهر تهران» مصوب يك‌صد و شانزدهمين جلسه رسمي – علني- فوق العاده شوراي اسلامي شهر تهران (دوره دوم) به تاریخ ۱۳۸۳.۱۰.۱ ابلاغي به شماره ۱۶۰.۵۹۳.۱۹۸۹۳ مورخ ۱۳۸۳.۱۰.۱۴ و اصلاحيه آن ابلاغي به شماره ۱۶۰.۱۰۱۴.۱۸۶۰۲ مورخ ۱۳۸۶.۱۱.۰۶ و «مصوبه برنامه راهبردي كمك به توسعه مقاوم‌سازي، تعمير، تجهيز و ضوابط احداث مساجد و اماكن مذهبي مبتني بر معماري اسلامي_ايراني» ابلاغي به شماره ۱۶۰.۲۱۵۰.۳۱۰۹۱ مورخ ۱۳۹۴.۱۱.۲۱ و با توجه به حسن سوابق و تجارب ارزشمند جنابعالي، به‌موجب اين حكم به مدت يك سال به سمت «دستيار شهردار و دبير شوراي ساماندهي، توسعه و گسترش مساجد شهر تهران» منصوب مي‌شويد.
از خداوند متعال توفيق روزافزون شما را در خدمت به آحاد شهروندان عزيز تهراني خواستارم.

به این مطلب امتیاز دهید

ساختمان آنلاین

ساختمان آنلاین، جامع ترین و تخصصی ترین سایت در زمینه صنعت ساختمان است. هدف اصلی این سایت اطلاع رسانی کامل و دقیق اخبار و رویدادها، ارائه آموزش های تخصصی و مورد نیاز این حوزه و معرفی برترین استارت آپ های فعال در حوزه های مختلف این صنعت رو به رشد و گسترده در کشور می‌باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا