اجتماعی

حضور عضو شورای شهر تهران از روند پیشرفت پروژه جدید الاحداث بوستان بانوان

به گزارش ساختمان آنلاین: مهدی مالمیر سرپرست معاونت اجتماعی و فرهنگی منطقه از بازید نرگس معدنی پور رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران از پروژه جدید الاحداث بوستان بانوان خبر داد و گفت: هدف از این بازدید این است که اعضای شورای شهر تهران از نزدیک در جریان مشکلات پروژه ها و پیشرفت فیزیکی آنها قرار گیرند.

در همین خصوص معدنی پور گفت : مهمترین اولویت شورای شهر تهران جلب رضایت شهروندان است و این امر مهم با تکمیل و بهره برداری مطلوب از طرح های عمرانی و اجرایی میسر خواهد شد.

ایشان تأکید کردند: در کنار اقدامات لازم جهت تسریع در اجرای پروژه ها، از کیفیت آن نیز نباید غافل شد و لازم است جهت بهره مندی بانوان و رعایت عدالت جنسیتی نسبت به احداث استخر، زمین های ورزشی روباز، سالن چند منظوره، رینگ دوچرخه سواری و … اهتمام جدی صورت پذیرد.

در پایان این عضو شورای شهر تهران در منزل شهید علی بطحایی حضور و ضمن اشاره به این مطلب که امنیت، آرامش و دستاوردهای امروز کشور در عرصه های مختلف مدیون ایثارگری و فداکاری شهدا است، از خانواده این شهید والامقام تکریم به عمل آوردند.

به این مطلب امتیاز دهید

ساختمان آنلاین

ساختمان آنلاین، جامع ترین و تخصصی ترین سایت در زمینه صنعت ساختمان است. هدف اصلی این سایت اطلاع رسانی کامل و دقیق اخبار و رویدادها، ارائه آموزش های تخصصی و مورد نیاز این حوزه و معرفی برترین استارت آپ های فعال در حوزه های مختلف این صنعت رو به رشد و گسترده در کشور می‌باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا