اجتماعی

لزوم تسریع رسیدگی به طرح ورزش در صحن شورا

به گزارش ساختمان آنلاین، زهرا شمس‌احسان عضو و رئیس کمیته ورزش شورای اسلامی شهر تهران صبح امروز (سه‌شنبه) پس از ارائه گزارش محله یافت آباد در صحن شورای اسلامی شهر تهران در تذکری با اشاره به طرح ورزش اظهار داشت: در اسفندماه سال 1401 با قید فوریت طرح ورزش  در دستور کار قرار گرفت و 21 نفر فوریت طرح را تصویب کردند.

شمس‌احسان افزود: طی این طرح مقرر شد نسبت به ساماندهی، مدیریت، نظارت و بهره‌برداری امکان ورزشی متعلق به شهرداری تهران و امکانی که در اختیار سازمان ورزش، مناطق 22 گانه، سازمان‌ها، شرکت‌ها، زمین‌های چمن و سرای محلات است، صورت گیرد.

رئیس کمیته ورزش شورای اسلامی شهر تهران با تاکید بر اینکه در حال حاضر نظارت عالیه در سازمان ورزش شهرداری تهران صورت نمی‌گیرد، گفت: با توجه به اینکه این طرح در دستور کار است هر چه سریع‌تر برای تصمیم‌گیری محتوای در صحن مورد بررسی قرار گیرد.

وی در خصوص سوله‌های الزهرا گفت: طی روزهای گذشته از سوی مردم و مدیران باشگاه‌های ورزشی تماس‌های مکرری مبنی بر اینکه مجموعه‌های ورزشی در حال تعطیل شدن هستند، داشتیم؛ به نظر می‌رسد برای بهره‌گیری از ظرفیت سوله الزهرا سازمان ورزش و سازمان مدیریت بحران باید توافقی در این خصوص داشته باشند.

عضو شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به اینکه در فصل تابستان قرار داریم و اولویت ما شهروندان هستند، خاطرنشان کرد: مقرر شد سازمان بحران مدیریت کاربری را بر عهده بگیرد اما در طبقه هم‌کف در اختیار ورزشکاران باشد؛ همانگونه که عنوان شد ساختار مجموعه ورزشی دستخوش تغییرات مدیریت نشود تا در زمانی که بحرانی ایجاد شد بتوان سریعا از این مکان استفاده شود.

شمس‌احسان با بیان اینکه در توافق‌نامه‌ای که امضا شده به دلیل اینکه در اساسنامه سازمان مدیریت بحران اصلا کارکرد ورزشی وجود ندارد، خاطرنشان کرد: مدیریت بهره‌بردای مجموعه‌های ورزشی در اختیار سازمان ورزش باشد اما وضعیت کل ساختمان نظارت و ساماندهی در اختیار سازمان مدیریت بحران باشد؛ باید تمهیدات مناسبی صورت گیرد تا مردم بتوانند از این ظرفیت استفاده کنند.

به این مطلب امتیاز دهید

ساختمان آنلاین

ساختمان آنلاین، جامع ترین و تخصصی ترین سایت در زمینه صنعت ساختمان است. هدف اصلی این سایت اطلاع رسانی کامل و دقیق اخبار و رویدادها، ارائه آموزش های تخصصی و مورد نیاز این حوزه و معرفی برترین استارت آپ های فعال در حوزه های مختلف این صنعت رو به رشد و گسترده در کشور می‌باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا