اجتماعی

افتتاح فاز نخست کارخانه نوآوری و صنایع خلاق شهری تا اواخر مهر

به گزارش ساختمان آنلاین:  در جلسه‌ای که با حضور رئیس مرکز فناوری‌های راهبردی ریاست جمهوری و سرپرست سازمان نوسازی شهر تهران برگزار شد، ساز و کارهای اجرایی، پشتیبانی و پیش بینی‌های لازم به منظور افتتاح فاز نخست کارخانه نوآوری و صنایع خلاق شهری کارخانه سیمان ری مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

مهدی هدایت با اشاره به حمایت این سازمان از فعالیت‌های دانش بنیان و شرکت‌های استارت آپی از انجام اقدامات لازم برای افتتاح فاز نخست کارخانه سیمان ری در اواخر مهرماه خبر داد و گفت: با توجه به مذاکرات و هماهنگی‌های صورت گرفته پیش نویس تفاهم نامه‌ای میان سازمان نوسازی شهر تهران و معاونت علمی ریاست جمهوری تهیه و تدوین شده است و طی روزهای آتی به امضای طرفین خواهد رسید.

وی افزود: در این جلسه مقرر شد سازمان نوسازی شهرتهران و معاونت علمی در چارچوب تفاهم نامه منعقد شده با شهرداری تهران نسبت به تعریف پروژه‌های مشترک و حمایت از شرکت‌های دانش بنیان اقدام نمایند.

به این مطلب امتیاز دهید

ساختمان آنلاین

ساختمان آنلاین، جامع ترین و تخصصی ترین سایت در زمینه صنعت ساختمان است. هدف اصلی این سایت اطلاع رسانی کامل و دقیق اخبار و رویدادها، ارائه آموزش های تخصصی و مورد نیاز این حوزه و معرفی برترین استارت آپ های فعال در حوزه های مختلف این صنعت رو به رشد و گسترده در کشور می‌باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا