اجتماعی

طرح خدمت به توانیابان منطقه 17 اقدامی نوآورانه و ویژه بوده است

به گزارش ساختمان آنلاین به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۷،حجت الاسلام سیدمحمد آقامیری درخصوص اجرای طرح خدمت به توانیابان منطقه 17 توسط تیم مدیریت شهری این منطقه، گفت: طرحی که در این منطقه اجرا شده، طرح بسیار خوبی بوده، در واقع یک نوآوری بوده که در این منطقه انجام شده است.
نائب رئیس کمیسیون عمران و حمل ونقل شورای شهر تهران افزود: عوامل اجرایی این کار به تک تک خانواده های توانیاب منطقه سر زده و مشکلاتشان را احصاء کرده اند و از این طریق پیگیر حل مشکلاتشان شده اند.
آقامیری تصریح کرد: در این طرح، منازل این افراد یا مسیرهای منتهی به منازل آنها مناسب سازی می شود تا راحت تر به محل کارشان برسند. با توجه به اینکه ویلچر یکی از نیازهای اساسی برخی از این افراد جهت رفت و آمد است، تعداد زیادی ویلچر تهیه شده، همچنین لوازم دیگری که نیاز داشته باشند، در این طرح احصاء شده است.
وی اظهار کرد: خداروشکر کارکنان شهرداری منطقه 17، افراد فعالی هستند که در این بخش هم نوآوری فکری داشته اند و کار ویژه ای است که بعد از اجرای طرح خدمت، آن را برای توانیابان اجرا کرده اند. به همین منظور خواستار این هستم این طرح را مدون و در جلساتی که با شهرداران دیگر مناطق دارند، آن را مطرح کنند.
نائب رئیس کمیسیون عمران شورای شهر تهران تصریح کرد: بنده نیز از طریق شورا آن را مطرح می کنم تا اگر لازم باشد برای سال آینده یک ردیف جداگانه برای توانیابان در نظر گرفته شود و بتوانیم این طرح را گسترش دهیم. همچنین نظرات شهرداران دیگر مناطق را نیز دریافت کنیم تا طرح جامعی شود و در سال های دیگر به عنوان یک طرح مجزا برای به خانواده توانیابان و خود توانیابان اجرایی شود.
به این مطلب امتیاز دهید

ساختمان آنلاین

ساختمان آنلاین، جامع ترین و تخصصی ترین سایت در زمینه صنعت ساختمان است. هدف اصلی این سایت اطلاع رسانی کامل و دقیق اخبار و رویدادها، ارائه آموزش های تخصصی و مورد نیاز این حوزه و معرفی برترین استارت آپ های فعال در حوزه های مختلف این صنعت رو به رشد و گسترده در کشور می‌باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا