اجتماعی

عملیات اجرایی هفت طرح در رباط کریم آغاز شد

عملیات اجرایی هفت طرح با اعتبار یکهزار و ۵۰۰ میلیاردریال با محوریت ورزش و ایمنی در رباط کریم آغاز شد که طبق برنامه قرار است ۶ ماه آینده افتتاح شود.

به گزارش ساختمان آنلاین به نقل از افق جامعه، حمیدرضا الهیاری روز پنجشنبه در آئین آغاز عملیات اجرایی این طرح ها که با حضور فرماندار، امام جمعه و اعضای شورای اسلامی شهر رباط کریم برگزار شد، گفت: شهر رباط کریم قهرمانان و ورزشکاران زیادی دارد از این رو مطالبه مردم و به ویژه نوجوانان و جوانان از ما ایجاد اماکن ورزشی بوده است.

وی ادامه داد: طرح های زیادی در این زمینه با اعتبار یکهزار و ۵۰۰ میلیارد یال کلنگ زنی می شود که عمده آن به بخش ورز اختصاص دارد و قول می دهیم تا نهایتا ۶ ماه دیگر افتتاح شود.

الهیاری با بیان اینکه عملیات اجرایی چهار زمین چمن مصنوعی امروز کلنگ زنی شد، گفت: این چهار زمین در محلات مختلف شهر رباط کریم از جمله سپیدار، پارک معلم و فخرالملوک احداث می شود و با اعتباری ۱۲۰ میلیارد ریالی تا ۲۲ بهمن افتتاح می شود تا دیگر شاهد مصدومیت نوجوانانمان در زیمن های خاکی فوتبال نباشیم.

به گفته این مسئول، عملیات اجرایی احداث بوستان ترافیک و کودک در پایانه آبشناسان هم با اعتباری بالغ بر ۱۵۰ میلیارد ریال امروز آغاز شد.

الهیاری افزود: پایانه آبشناسان یک فضای بی دفاع شهری بود که با تاسیس بوستان ترافیک و کودک تا اول اسفند شاهد پویایی این منطقه از شهر رباط کریم خواهیم بود.

شهردار رباط کریم همچنین به کلنگ زنی ۲ طرح ورزشی در بوستان عطر یاس اشاره کرد و گفت: در این بوستان یک خانه کشتی و یک سوله ورزشی چند منظوره که مجهز به سالن تخصصی بدنسازی و ورزش های قدرتی است، در آینده نزدیک افتتاح می شود.

شهرستان رباط کریم در جنوب غربی استان تهران با سه شهر رباط کریم، پرند و نصیر شهر با جمعیت نزدیک به ۵۵۰ هزار نفر قرار دارد.

به این مطلب امتیاز دهید

ساختمان آنلاین

ساختمان آنلاین، جامع ترین و تخصصی ترین سایت در زمینه صنعت ساختمان است. هدف اصلی این سایت اطلاع رسانی کامل و دقیق اخبار و رویدادها، ارائه آموزش های تخصصی و مورد نیاز این حوزه و معرفی برترین استارت آپ های فعال در حوزه های مختلف این صنعت رو به رشد و گسترده در کشور می‌باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا