اجتماعی

آغاز طرح تعویض کتب قدیمی و کاغذهای باطله با لوازم التحریر

به گزارش ساختمان آنلاین: به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 15، مهدي استرابي گفت: اين طرح در برنامه استقبال از مهر بصورت ويژه در32 غرف مبادله پسماند و پسماند مارکت منطقه با اهداي لوازم التحریر بجاي کتب قدیمی و بلا استفاده انجام مي شود.
به گفته او، در این طرح با هدف افزایش مشارکت و رضایت دانش آموزان، غرفه های بازیافت، پسماند مارکت و گلماندهای منطقه مجهز به لوازم التحریر شد تا علاوه بر ارائه خدمات مستمر گذشته به شهروندان طرح تعویض کتاب و کاغذهای باطله و پسماند های خشک با لوازم التحریر به اجرا درآيد.
استرابي با اشاره به اينکه اين طرح به همت اداره مديریت پسماند منطقه به اجرا درمي آيد، افزود: شهروندان منطقه 15 با اطلاع رساني هاي لازم و آموزش هاي شهروندي کارشناسان اين حوزه به واحدهاي مسکوني، تجاري و آموزشي استقبال و مشارکت خوبي در طرح هاي خلاقانه و ابلاغي داشته اند.

5/5 - (1 امتیاز)

ساختمان آنلاین

ساختمان آنلاین، جامع ترین و تخصصی ترین سایت در زمینه صنعت ساختمان است. هدف اصلی این سایت اطلاع رسانی کامل و دقیق اخبار و رویدادها، ارائه آموزش های تخصصی و مورد نیاز این حوزه و معرفی برترین استارت آپ های فعال در حوزه های مختلف این صنعت رو به رشد و گسترده در کشور می‌باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا