اجتماعی

بازگشت مدیریت شهری تهران به مسیر پیشرفت

نایب رئیس شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه مدیریت شهری توانسته است در طول این دو سال شهر را به مسیر پیشرفت بازگرداند، عملکرد شهرداری را نشانگر تحقق موضوعاتی دانست که در گذشته برای مدیریت شهری آرزو بودند.

به گزارش ساختمان آنلاین، پرویز سروری نایب رئیس شورای شهر تهران در جریان جلسه 143 شورای شهر به روند توافق جهت عقد قرارداد برای تامین 1600 اتوبوس شهری اشاره کرد و گفت: عملکرد کنونی در حوزه حمل و نقل شهری نشان می دهد، آنچه که در گذشته نه چندان دور آرزو بود امروز تبدیل به واقعیت هایی تحقق پذیر شده است.

وی دغدغه نمایندگان مردم در شورای شهر را سرعت بخشیدن در اجرای امور برای خدمتگزاری هرچه بهتر به شهروندان دانست و تاکید کرد: اعضای شورای شهر در انجام وظایف نمایندگی و نظارتشان باید این موضوع را مد نظر قرار دهند که مدیریت شهری چه چیزی را تحویل گرفته است.

نایب رئیس شورای شهر تهران تصریح کرد: خدمات در شهرداری در مدت 4 سال پس رفت داشت و در این دوسال شاهد بازگشت به مسیر پیشرفت در آن هستیم. شهرداری برای خدمت رسانی ابتدا باید ماشین زنگ زده و در گل فرورفته را بیرون می کشید تا بتواند آن را در مسیر حرکت و پیشرفت قرار دهد.

سروری سیاست شهرداری در بالا بردن سقف مطالبات از مدیران را صحیح دانست و آن را نوید دهنده حرکت به سمت افق روشن تر و وسیع تر ارزیابی کرد و گفت: ارزیابی عملکرد دو سال گذشته شهرداری نشان می دهد که زمینه های تحول در این سال فراهم شده و با اقدامات صورت گرفته باید انتظار گشایش در پروژه های بزرگ مقیاس همچون ادامه عملیات تکمیل پروژه های یادگار امام (ره) و شهید شوشتری باشیم.

به این مطلب امتیاز دهید

ساختمان آنلاین

ساختمان آنلاین، جامع ترین و تخصصی ترین سایت در زمینه صنعت ساختمان است. هدف اصلی این سایت اطلاع رسانی کامل و دقیق اخبار و رویدادها، ارائه آموزش های تخصصی و مورد نیاز این حوزه و معرفی برترین استارت آپ های فعال در حوزه های مختلف این صنعت رو به رشد و گسترده در کشور می‌باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا