اجتماعی

تمهیدات گسترده بنیاد برکت برای تسهیل تردد زائران اربعین حسینی در مرز خسروی

محمد ترکمانه مدیر عامل بنیاد برکت از تمهیدات گسترده این بنیاد به منظور تسهیل تردد زائران اربعین از مرز خسروی خبر داد.

به گزارش ساختمان آنلاین، ترکمانه با اشاره به اینکه در سال جاری در مرز خسروی تمهیدات گسترده‌ای درباره ایجاد زیرساخت‌های مناسب از جمله احداث سوله برای راه اندازی آشپزخانه، خوابگاه و ۲۰۰ چشمه سرویس بهداشتی در دستور کار بنیاد برکت قرار گرفته است، افزود: با توجه به ضرورت خدمات‌رسانی به زوار معزز، تعمیر و بازسازی مسجد جامع قصرشیرین در دستور کار قرار گرفت.

مدیر عامل بنیاد برکت تاکید کرد: سوله‌ای با کاربری حسینیه، آشپزخانه و خوابگاه برای زائران اربعین با زیربنای ۱۲۵۰ متر مربع در مرز خسروی ساخته شده است. در عین حال ۲۰۰ چشمه سرویس بهداشتی در ۷ ایستگاه برای خدمت‌رسانی به زائران اربعین حسینی در مسیر شهر خسروی تا پایانه مرزی عملیاتی شده است.

ترکمانه در عین حال از احداث ۲.۵ کیلومتر جاده به منظور تسهیل دسترسی کامیون‌ها به پایانه مرز خسروی و روان‌سازی تردد زوار اربعین خبر داد و افزود: برای ایجاد این زیرساخت‌ها در پایانه مرزی خسروی به منظور خدمات‌رسانی بهتر به زائران، از سوی بنیاد برکت اعتباری بالغ بر ۴۴ میلیارد تومان تخصیص یافته است.

به این مطلب امتیاز دهید

ساختمان آنلاین

ساختمان آنلاین، جامع ترین و تخصصی ترین سایت در زمینه صنعت ساختمان است. هدف اصلی این سایت اطلاع رسانی کامل و دقیق اخبار و رویدادها، ارائه آموزش های تخصصی و مورد نیاز این حوزه و معرفی برترین استارت آپ های فعال در حوزه های مختلف این صنعت رو به رشد و گسترده در کشور می‌باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا