اجتماعی

نرگس سلیمانی؛ نماز عیدفطر، نمونه اصیل عمل فرهنگی موثر

رئیس کمیسیون نظارت و حقوقی شورای اسلامی شهر تهران با تمجید از حضور پررنگ مردم در برگزاری عید سعید فطر، در خصوص مسئله حجاب در کشور تصریح کرد هرگونه رفتار سلبی نتیجه عکس خواهد داشت اما کار فرهنگی قوی قطعا می‌تواند در موضوعات اینچنینی گره گشا بوده و تاثیر بیشتری داشته باشد.

به گزارش ساختمان آنلاین به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر تهران، نرجس سلیمانی، رئیس کمیسیون نظارت و حقوقی شورا در خصوص اقامه باشکوه نماز عید فطر به امامت رهبر انقلاب اظهار کرد: این اتفاق و حضور پس از سه سال سخت برای همه مردم ایران و همه مسلمانان جهان اتفاق افتاد که نوید رخدادهای خوب در کشورمان است، مشکلاتی هم در حوزه حمل و نقل و تردد نمازگزاران ایجاد شده بود که باید مرتفع شود که در شان مردم ما نخواهد بود.
سلیمانی در ادامه درباره موضوع حجاب نیز تصریح کرد: قطعا کمیسیون نظارت و حقوقی به وظایف خود یعنی نظارت بر حسن انجام مصوبات شورا و عملکرد شهرداری نظارت دقیق خواهد داشت اما باید به این نکته نیز توجه داشته باشیم که هرگونه رفتار سلبی نتیجه عکس خواهد داشت اما کار فرهنگی قوی قطعا می‌تواند در موضوعات اینچنینی گره گشا بوده و تاثیر بیشتری داشته باشد.
سلیمانی تصریح کرد: جلساتی نیز با معاونت مربوطه در این خصوص برگزار خواهد شد.
5/5 - (2 امتیاز)

ساختمان آنلاین

ساختمان آنلاین، جامع ترین و تخصصی ترین سایت در زمینه صنعت ساختمان است. هدف اصلی این سایت اطلاع رسانی کامل و دقیق اخبار و رویدادها، ارائه آموزش های تخصصی و مورد نیاز این حوزه و معرفی برترین استارت آپ های فعال در حوزه های مختلف این صنعت رو به رشد و گسترده در کشور می‌باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا