اجتماعی

خبرهای خوش برای ساکنان منطقه ۱۷ تهران/ احداث بازار ، پارکینگ و ۴۰۰ واحد مسکونی برای شهروندان

به گزارش ساختمان آنلاین:  به نقل از اداره ارتباطات و‌امور بین الملل سازمان نوسازی شهر تهران، سرپرست این سازمان به همراه شهردار منطقه ۱۷ و مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره بار شهرداری تهران از وضعیت بافت های فرسوده منطقه ۱۷ و اراضی موجود در این منطقه بازدید میدانی به عمل آوردند.

سرپرست سازمان نوسازی شهر تهران در حاشیه این بازدید با اشاره به درخواست شهروندان منطقه ۱۷ مبنی بر کمبود بازار میوه و تره بار در این منطقه، خاطرنشان کرد: طبق مذاکرات صورت گرفته مقرر شد تا بخشی از زمین متعلق به سازمان نوسازی شهر تهران در این منطقه جهت احداث بازار میوه و تره بار در اختیار سازمان میادین میوه و تره بار قرار گیرد و بخشی دیگر توسط سازمان نوسازی برای احداث پارکینگ، در نظر گرفته شود.

مهدی هدایت با اشاره به ضرورت ایجاد دسترسی مناسب برای ساکنان منطقه ۱۷ در محدوده بزرگراه شهید چراغی عنوان کرد: برنامه ریزی های لازم جهت احداث زیرگذر راه آهن در این محدوده صورت گرفته و مقرر شد بخشی از اعتبارات لازم برای شروع عملیات اجرایی زیرگذر از طریق سازمان نوسازی شهرتهران تأمین شود.

سرپرست سازمان نوسازی شهر تهران در ادامه از برنامه ریزی برای احداث ۴۰۰ واحد مسکونی در قالب قرارگاه جهادی تأمین مسکن در منطقه ۱۷ خبر داد و گفت: با هماهنگی های انجام شده با شهرداری منطقه ۱۷ و شریک پروژه، عملیات اجرایی احداث این پروژه مسکونی طی روزهای آتی آغاز خواهد شد

به این مطلب امتیاز دهید

ساختمان آنلاین

ساختمان آنلاین، جامع ترین و تخصصی ترین سایت در زمینه صنعت ساختمان است. هدف اصلی این سایت اطلاع رسانی کامل و دقیق اخبار و رویدادها، ارائه آموزش های تخصصی و مورد نیاز این حوزه و معرفی برترین استارت آپ های فعال در حوزه های مختلف این صنعت رو به رشد و گسترده در کشور می‌باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا