اجتماعی

از ظرفیت بانوان در پست‌های مدیریتی استفاده شود

به گزارش ساختمان آنلاین: وی با اشاره به اینکه یکی از مواردی که سال گذشته هم به آن اشاره کردیم استفاده از ظرفیت و توانمندی بانوان در پست‌های مدیریتی خصوصا بعد از حذف ۲۲مشاور شهرداران مناطق که مطالبه همکاران بانوان بود گفت: با توجه به چند انتصابی که صورت گرفت بانوان کارنامه و عملکرد خوبی داشتند.لذا در انتصابات جدید هم میتوان از ظرفیت بانوان استفاده کرد.

وی با تاکید‌بر انتقال نمایشگاه بین‌المللی به شهر آفتاب افزود: با توجه به مصوباتی که در این خصوص در شورا مطرح شده و معضلاتی مانند آلودگی هوا و ترافیک در زمان برگزاری نمایشگاه‌ها ایجاد می‌شود شهردار باید به طور جد این موضوع را در هیئت دولت پیگیری کند.

عضو هیئت رئیسه شورای شهر همچنین در خصوص ساماندهی دستفروشان و جمع‌آوری معتادان متجاهر و‌متکدیان ‌کودکان کار عنوان کرد: حضور این افراد زیینده شهر اسلامی‌ تهران نیست و امیدوارم در سه سال آینده دیگر شاهد چنین معضلاتی نباشیم.

به این مطلب امتیاز دهید

ساختمان آنلاین

ساختمان آنلاین، جامع ترین و تخصصی ترین سایت در زمینه صنعت ساختمان است. هدف اصلی این سایت اطلاع رسانی کامل و دقیق اخبار و رویدادها، ارائه آموزش های تخصصی و مورد نیاز این حوزه و معرفی برترین استارت آپ های فعال در حوزه های مختلف این صنعت رو به رشد و گسترده در کشور می‌باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا