اجتماعی

جامعه شورایی بیشترین دغدغه و ارتباط را با موضوعات کشاورزی دارد

به گزارش ساختمان آنلاین:پرویز سروری رئیس شورای عالی استان‌ها در جمع خبرنگاران و پس از نشست هم‌اندیشی اعضای شورای عالی استان‌ها با وزیر جهاد کشاورزی، گفت: نقاط مشترک زیادی بین جامعه شورایی و وزارت کشاورزی و کشاورزان عزیز وجود دارد.

وی افزود: ظرفیت شورای عالی استان‌ها می‌تواند باعث هم‌افزایی در سطح روستاها شود زیرا روستاها محل اصلی تولید محصولات کشاورزی است و  این نهاد می‌تواند زمینه‌ساز پررونق کردن کشاورزی در کشور شود.

سروری اظهار داشت: جامعه شورایی بیشترین دغدغه را در ارتباط با موضوعات کشاورزی دارد چرا که به صورت دائم با مردم و کشاورزان مرتبط است و انتقال این مهم از طریق کارگروه مشترک میان شورای عالی استان‌ها و وزارت جهاد کشاورزی که توافق امروز ما با دکتر ساداتی‌نژاد وزیر محترم بود، میسر خواهد شد.

سروری در پایان تصریح کرد: کارگروه مشترک به صورت مداوم تعاملات بین دو دستگاه را باید رصد کند تا بتوانیم استفاده بهینه از این توافق در راستای رفع مشکلات حوزه کشاورزی داشته باشیم.

به این مطلب امتیاز دهید

ساختمان آنلاین

ساختمان آنلاین، جامع ترین و تخصصی ترین سایت در زمینه صنعت ساختمان است. هدف اصلی این سایت اطلاع رسانی کامل و دقیق اخبار و رویدادها، ارائه آموزش های تخصصی و مورد نیاز این حوزه و معرفی برترین استارت آپ های فعال در حوزه های مختلف این صنعت رو به رشد و گسترده در کشور می‌باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا