اجتماعی

رئیس کل دادگستری مازندران: کیفرخواست ضارب آیت الله سلیمانی صادر شد

رئیس کل دادگستری مازندران از صدور کیفرخواست ضارب آیت الله سلیمانی خبر داد و گفت: سلامت روحی متهم در حين ارتكاب جرم طبق نظريه كمیسيون پزشكی قانونی به تایید رسیده است.

به گزارش ساختمان آنلاین، حجت الاسلام والمسلمین اکبری افزود: در پی شهادت ايت الله عباسعلی سليمانی در تاريخ ششم اردیبهشت ماه با سلاح گرم در بابلسر، پرونده با دستور ویژه رئیس قوه قصاییه، پیگیری امر در دادگستری کل استان و همراهی ضابطین مرتبط در مسیر رسیدگی قرار گرفت.

وی ادامه داد: ظرف مدت 17 روز با اخذ شكايت اولياء دم، ضمن تشكيل پرونده شخصيت و بازسازی صحنه جرم، نسبت به اخذ نظريه پزشكی قانونی در خصوص سلامت روحی متهم در حين ارتكاب جرم اقدام شد که نظریه صادره بدوی از سوی متهم و وكيل تسخيری وى مورد اعتراض قرار گرفت.

حجت الاسلام والمسلمین اکبری با اشاره به اخذ نظريه كمیسيون پزشكی قانونی در تاييد نظريه بدوي داير بر سلامت روحی متهم حين ارتكاب جرم، خاطرنشان کرد: با اخذ اخرين دفاع از متهم، تصميم نهايی در تاریخ بیست و سوم اردیبهشت ماه داير بر جلب دارسی اتخاذ و كيفرخواست پرونده صادر شد.

به این مطلب امتیاز دهید

ساختمان آنلاین

ساختمان آنلاین، جامع ترین و تخصصی ترین سایت در زمینه صنعت ساختمان است. هدف اصلی این سایت اطلاع رسانی کامل و دقیق اخبار و رویدادها، ارائه آموزش های تخصصی و مورد نیاز این حوزه و معرفی برترین استارت آپ های فعال در حوزه های مختلف این صنعت رو به رشد و گسترده در کشور می‌باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا