اجتماعی

بررسی گردشگری دسترسی‌پذیر در منطقه عباس‌آباد

سمینار تخصصی گردشگردی دسترس پذیر ویژه فعالان و راهنمایان گردشگری (۹ اسفندماه) در منطقه فرهنگی و گردشگری عباس‌آباد برگزار می‌شود.

به گزارش ساختمان آنلاین به نقل از روابط عمومی منطقه فرهنگی و گردشگری عباس‌آباد؛ این سمینار جهت فراهم آوردن فرصت‌های بهتر برای تقویت و توسعه زیرساخت‌ها و پایدارسازی گردشگری در اراضی عباس‌آباد و با مشارکت وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی، همچنین کانون و جامعه انجمن‌های حرفه‌ای راهنمایان گردشگری از ساعت ۱۶ تا ۱۹ در خانه شعر برگزار می‌شود.

هدف از برگزاری سمینار تخصصی گردشگری دسترس پذیر، شناسایی ظرفیت‌ها و نیازهای تخصصی سالمندان و افراد دارای معلولیت در حوزه گردشگری، شناسایی مقاصد، برگزاری تورهای آشناسازی و نحوه مشارکت در آنها و ایجاد استانداردهای مورد نیاز در زمینه تاسیسات گردشگری سالمندان و افراد دارای معلولیت است که در راستای امضای تفاهم‌نامه‌ای بین سید محمد حسین حجازی- مدیرعامل شرکت نوسازی عباس‌آباد – و علی اصغر شالبافیان- معاون گردشگری وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی- که در شانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری امضا شد، اجرا می‌شود.

الهام خادم حسینی- هئیت مدیره انجمن صنفی راهنمایان گردشگری استان تهران و عضو میز تخصصی گردشگری دسترس پذیر مدرس این سمینار است.

به این مطلب امتیاز دهید

ساختمان آنلاین

ساختمان آنلاین، جامع ترین و تخصصی ترین سایت در زمینه صنعت ساختمان است. هدف اصلی این سایت اطلاع رسانی کامل و دقیق اخبار و رویدادها، ارائه آموزش های تخصصی و مورد نیاز این حوزه و معرفی برترین استارت آپ های فعال در حوزه های مختلف این صنعت رو به رشد و گسترده در کشور می‌باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا