اجتماعی

رفع گره ترافیکی خیابان رشیدی جهان 

به گزارش ساختمان آنلاین به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۷، محمدامین مرتضوی معاون حمل و نقل و ترافیک منطقه با اشاره به اجرای تغییر جهت حرکتی خیابان رشیدی جهان، گفت: خیابان رشیدی جهان، یکی از معابر مهم و پرتردد منطقه است که دسترسی های غربی_ شرقی منطقه را تامین می کند.
وی افزود: با توجه به اینکه این خیابان دارای بار ترافیکی بالایی است و تملک املاک معارض ضلع شمالی نیز زمانبر گردیده ،از سوی شهروندان و پلیس راهور درخواست های متعددی مبنی بر ایجاد سهولت دسترسی و گردش به چپ وجود داشت تا تردد خوردوها آسان تر شده و تقاطع ها حذف شوند.
مرتضوی تصریح کرد: با توجه به این موضوع، تصمیم گرفته شد حد فاصل خیابان شهید فریدون احمدی تا شهید بدخشان کمالی که عملکرد دو طرفه دارد را به صورت برعکس انجام دهیم و طرح جدیدی در اینجا اجرا کنیم. به همین منظور ایده ابتکاری کارشناسان خبره معاونت حمل و نقل و ترافیک منطقه با تایید کمیته شبکه معابر و پلیس راهور فاتب اجرایی گردید.
معاون حمل و نقل و ترافیک منطقه، اظهار کرد: ان شالله اگر شهروندان به این طرح، عادت کنند شاهد کاهش بار ترافیکی و روان سازی تردد خودروها هستیم. لذا از تمام شهروندان تقاضا داریم با توجه به اجرای این طرح، در رعایت کردن آن کوشا باشند تا شاهد کم شدن حجم ترافیک و تصادفات در این مقطع باشیم.
به این مطلب امتیاز دهید

ساختمان آنلاین

ساختمان آنلاین، جامع ترین و تخصصی ترین سایت در زمینه صنعت ساختمان است. هدف اصلی این سایت اطلاع رسانی کامل و دقیق اخبار و رویدادها، ارائه آموزش های تخصصی و مورد نیاز این حوزه و معرفی برترین استارت آپ های فعال در حوزه های مختلف این صنعت رو به رشد و گسترده در کشور می‌باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا