اجتماعی

ورود گروه صنایع گیتی پسند به عرصه صنعتی‌سازی ساختمان

مدیرعامل گروه صنایع گیتی پسند بر لزوم بهره گیری از شیوه صنعتی سازی در طرح نهضت ملی مسکن تاکید کرد.

به گزارش ساختمان آنلاین، علیرضا جنتی مدیرعامل گروه صنایع گیتی پسند در جریان نشست خبری ضمن بیان مطب فوق در پاسخ سوالی مبنی بر چگونگی ورود این گروه در عرصه صنعتی سازی ساختمان خاطرنشان کرد:

بدون شک و به طور صد در صد گروه گیتی پسند به این مقوله صنعتی سازی ورود خواهد کرد و با توجه به برنامه نهضت ملی مسکن و همچنین ساخت یک میلیون مسکن در سال می‌بایستی به این سمت حرکت کرد.

جنتی ادامه داد: این گروه برای ۲۰ نفر از نخبگان کشور در این حوزه بازدید از نمایشگاه‌های مختلف صنعت ساختمان را فراهم کرده است و همچنین آزمایشگاهی با هزینه ۱۰ میلیاردی را برای محققان این عرصه مهیا کرده است.
مدیرعامل گروه گیتی پسند افزود: در همین راستا این گروه تا پایان سال جاری از دو محصول جدید خود در این حوزه و در نمایشگاه تاسیسات رونمایی خواهد کرد.
علی جنتی فعال حوزه مسکن نیز با بیان این‌که در بحث لوله تک لایه و سه لایه برای پروژه‌های نهضت ملی مسکن از مواد جدید در تولید لوله استفاده می کنیم که باعث شده هزینه های ساخت مسکن بین 20 تا 25 درصد کاهش یابد.

وی با اشاره به صرفه جویی 50 درصدی مصرف انرژی با استفاده از مواد جدید برای تولید لوله، افزود:‌ در حوزه تولید لوله با برخی صادرکنندگان همکاری می‌کنیم. این صادرکنندگان محصولات ایرانی را با برند ترکیه ای به اروپا صادر می‌کنند!

به این مطلب امتیاز دهید

ساختمان آنلاین

ساختمان آنلاین، جامع ترین و تخصصی ترین سایت در زمینه صنعت ساختمان است. هدف اصلی این سایت اطلاع رسانی کامل و دقیق اخبار و رویدادها، ارائه آموزش های تخصصی و مورد نیاز این حوزه و معرفی برترین استارت آپ های فعال در حوزه های مختلف این صنعت رو به رشد و گسترده در کشور می‌باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا